Jacobs Jobs

Job Information

Jacobs Specjalista ds. Zarządzania Środowiskiem i Certyfikacji Środowiskowej in Krakow, Poland

Your Impact:

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w największym zespole specjalistów z zakresu Zarządzania Zasobami i Certyfikacji Środowiskowej. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresu inżynierii, nauk przyrodniczych oraz ścisłych – zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Specjalisty ds. Zarządzania Środowiskiem i Certyfikacji Środowiskowej

W zespole środowiskowym będziesz realizował międzynarodowe projekty dotyczące zarządzania zasobami środowiskowymi, certyfikacją LEED, CEEQUAL, WELL, BREEAM, cyklem życia obiektów (budowlanych/inwestycji) infrastrukturalnych, Ocen Oddziaływania na Środowisko, pozwoleń środowiskowych, dla znaczących klientów m.in. z Wielkiej Brytanii, Polski, Stanów Zjednoczonych, Austrii, Włochy, Irlandii, Arabii Saudyjskiej.

Praca w Jacobs umożliwi Ci rozwój umiejętności i pozyskanie doświadczenia w pracy z najnowszymi pakietami oprogramowania oraz zdobycie nowych uprawnień i kwalifikacji. Będziesz także mógł czerpać wiedzę z codziennej współpracy ze specjalistami z całego świata poprzez udział w spotkaniach społeczności branżowych. A przede wszystkim będziesz mógł pracować w przyjaznej atmosferze wysokiej klasy specjalistów i pasjonatów swojej pracy.

Obowiązki:

• Gromadzenie, analiza i interpretacja danych środowiskowych

• Wsparcie w przygotowaniu ocen wstępnych, strategii, specyfikacji i raportów BREEAM/CEEQUAL/LEED;

• Ocena dowodów na zgodność ze standardami BREEAM/CEEQUAL/LEED;

• Pomoc w przygotowaniu spotkań dotyczących certyfikacji z klientami, zespołami projektowymi i zespołami wykonawczymi;

• Opracowywanie Oceny Oddziaływania na Środowisko i pokrewnych dokumentów w zakresie danej specjalizacji

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

• Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym,

• Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30),

• „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h),

• Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury,

• Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs,

• Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania,

• Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością,

• Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna),

• Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów,

• Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali.

Here’s What You’ll Need:

Wymagania:

• Wyższe wykształcenie w kierunku Inżynieria Środowiska, Inżynierii Budownictwa, Ochrona Środowiska, Architektury, Energetyki lub innych kierunkach pokrewnych,

• Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale będzie atutem kandydata,

• Umiejętność użytkowania oprogramowania CAD i MS Office,

• Umiejętność syntetyzacji wyników swojej pracy w postaci raportów i prezentacji,

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i budowania współpracy w zespole.

DirectEmployers