Jacobs Jobs

Job Information

Jacobs Starszy Inżynier Geotechnik/Senior Geotechnical Engineer in Krakow, Poland

Our People & Places Solutions business – reinforces our drive to improve the lives of people everywhere and epitomizes the "why" of what we do – the tremendous positive impact and value our solutions bring to our communities and society as a whole. From facilities delivering life-saving therapies and ensuring clean water to enabling the connection of people through all modes of transportation and providing access to technology – we're integrating a multitude of these solution elements to build the smart environments of tomorrow.

Start your Jacobs career with a company that inspires and empowers you to deliver your best work so you can evolve, grow and succeed – today and into tomorrow.

Your Impact:

Jacobs jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego na całym świecie.

W naszych biurach w Krakowie i Warszawie zatrudniamy ponad 1800 pracowników, którzy wspierają naszą działalność we wszystkich regionach świata. W ramach Global Delivery Center (GDC) nasi inżynierowie współpracują przy realizacji mulidyscyplinarnych projektów z zakresu Infrastruktury lądowej, wodnej i ochrony środowiska. Nasi specjaliści z Global Business Services (GBS) zapewniają wsparcie i doradzwo w zakresie rachunkowości, zakupów, IT, HR i projektowania graficznego.

Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia.

Zakres obowiązków:

  • Analiza warunków gruntowych posadowienia budowli i dróg

  • Analizy projektowe bezpośrednich i głębokich fundamentów, stateczności skarp i zboczy, konstrukcji oporowych i wzmocnień gruntów

  • Projektowanie oraz przygotowywanie obliczeń geotechnicznych

  • Współpraca z lokalnymi i zagranicznymi zespołami innych branż

Here’s What You’ll Need:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/specjalizacja geotechniczna

  • 8 -10 lat doświadczenia w branży geotechnicznej (projektowanie)

  • Znajomość oprogramowania Slope/W, Seep/W, ZSOIL i/lub PLAXIS

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia budowlane do projektowania

Oferujemy:

  • Umowę o prace oraz pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, PPK, kartę Multisport, elastyczne godziny pracy, kurs języka angielskiego,

  • Pracę przy międzynarodowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury

  • Możliwość współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali

  • Przyjazne środowisko pracy, możliwość pracy zdalnej

At Jacobs, we’re challenging today to reinvent tomorrow by solving the world’s most critical problems for thriving cities, resilient environments, mission-critical outcomes, operational advancement, scientific discovery and cutting-edge manufacturing, turning abstract ideas into realities that transform the world for good. With $13 billion in revenue and a talent force of more than 55,000, Jacobs provides a full spectrum of professional services including consulting, technical, scientific and project delivery for the government and private sector.

DirectEmployers