Jacobs Jobs

Job Information

Jacobs Starszy Projektant Instalacji Gazowych oraz Urządzeń Technologicznych in Krakow, Poland

Your Impact:

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Jesteśmy obecni zarówno przy budowie obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową. Zatrudniamy ponad 50 000 pracowników na całym świecie.

W Krakowie znajduje się Globalne Centrum Projektowe, w którym zatrudniamy już ponad 1300 inżynierów oraz ponad 1000 specjalistów różnych branż ( Ksiegowość, IT, HR, Zakupy) w ramach Centrum Usług Wspólnych.

Wspieramy możliwości rozwoju zawodowego w motywującym i twórczym środowisku pracy. Działają u nas grupy młodych profesjonalistów „Careers Network” oraz „Women’s Network”, które proponują sesje szkoleniowe, mentoringowe, wyjazdy na konferencje, działania związane z wolontariatem.

Do naszych zespołów w Krakowie i Warszawie poszukujemy absolwentów oraz specjalistów zainteresonwanych pracą w charakterze Projektanta Instalacji Gazowych oraz Urządzeń Technologicznych.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie projektów Stacji Gazowych (stacje redukcji cisnienia gazu, stacje sprężarek, stacje nawaniania gazu),

  • Opracowywanie modeli 3D i rysunków 2D urządzeń mechanicznych (gazowych) i systemów rurowych,

  • Wsparcie Inżynierów w przygotowaniu wysokiej jakości dokumentów kontraktowych, w tym arkuszy kalkulacyjnych, arkuszy danych, specyfikacji, zestawień rur, zaworów, urządzeń podnoszących itp. zgodnie z obowiązującymi normami,

  • Wspieranie Inżynierów w doborze urządzeń gazowych,

  • Współpraca z Inżynierami i Projektantami z innych branż i z innych biur,

  • Uwzglednianie wymagań BHP oraz dbałość o wysoką jakość realizowanych projektów,

  • Uczestnictwo w zagranicznych wyjazdach służbowych;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Możliwość pracy w biurze lub modelu hybrydowym,

  • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30),

  • "Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h),

  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury,

  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs,

  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania,

  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością,

  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna),

  • Kursy językowe (angielski, niemiecki, polski),

  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów;

Here’s What You’ll Need:

Nasze Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – Inżynieria Środowiska (specjalizacja z zakresu technologii gazu) lub pokrewne,

  • Minimum 6-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związane z projektowaniem stacji gazowych,

  • Znajomość standardów, kodeksów i powszechnych praktyki przemysłu gazowniczego,

  • Znajomość metodyki obliczeń instalacji gazowych,

  • Znajomość standardów i najlepszych praktyk PL/EU/UK,

  • Zrozumienie etapów, projektu (wykonalność, planowanie główne, projekt koncepcyjny, projekt wstępny i wykonawczy, usługi przetargowe i budowlane),

  • Dobre umiejętności w zakresie CAD: Autodesk (Revit, AutoCAD) i/lub Bentley (AECOsim, OpenPlant i MicroStation),

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2),

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku miedzynarodowym,

  • Zaangażowanie, dokładność i gotowość do rozwijania swoich kompetencji związanych m.in. z oprogramowaniem;

DirectEmployers